09.01.2020
To już niemal tradycja. Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). O wynikach rankingu decydują sami Klienci, czyli deweloperzy należący do PZFD. Jak co roku pod lupę wzięto najważniejsze elementy współpracy z bankami, wpływające na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.
22.11.2019
W trzecim kwartale 2019 roku Getin Noble Bank kontynuował proces skutecznego obniżania kosztu finansowania oraz dalszego rozwoju kluczowych linii biznesowych. Obniżenie kosztu bazy depozytowej zapewniło 6,4% dynamikę wzrostu wyniku na działalności bankowej.
20.09.2019
Drugi kwartał 2019 roku był dla Getin Noble Banku przede wszystkim okresem skutecznego obniżania kosztu finansowania oraz systematycznego wzrostu sprzedaży w kluczowych liniach biznesowych. Koszt akwizycji depozytów powrócił do poziomów notowanych przed wydarzeniami medialnymi z listopada ubiegłego roku, a środki zgromadzone na ROR i kontach oszczędnościowych osiągnęły najwyższy w historii Banku poziom ponad 42% całej bazy depozytowej.
19.07.2019
Trzy miasta, 70 dawców i ponad 30 litrów oddanej krwi – takim wynikiem mogą pochwalić się Pracownicy Getin Noble Banku, którzy wzięli udział w X edycji akcji honorowego krwiodawstwa Getin Crew. To kolejny rok z rzędu, w którym Bank łączy siły, żeby wesprzeć niezwykle ważny, szczególnie w okresie wakacyjnym, cel społeczny.
28.06.2019
Getin Noble Bank wdraża nowoczesne rozwiązanie w postaci Systemu Przeciwdziałania Nadużyciom. Projekt ma na celu ograniczenie potencjalnych strat finansowych spowodowanych przez nadużycia kredytowe, zapewnienie bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych przez klientów oraz zagwarantowanie zgodności regulacyjnej, m.in. z najnowszą dyrektywą PSD II. Rozwiązanie działa w oparciu o wiodące systemy analityczne SAS Fraud Management oraz SAS Visual Investigator.
30.05.2019
Pierwszy kwartał 2019 roku był okresem powrotu Getin Noble Banku na ścieżkę wzrostu sprzedaży w kluczowych liniach biznesowych. Akwizycja nowych rachunków oraz sprzedaż kredytów gotówkowych osiągnęły poziomy najwyższe od 2016 roku. Bank kontynuował również proces odbudowy poziomów sprzedaży produktów inwestycyjnych oraz kart kredytowych.
28.05.2019
Getin Noble Bank chcąc zaoferować Klientom możliwie jak najszerszą gamę produktów, uzupełnia ofertę o kompleksowe ubezpieczenie podróżne Grupy Europa Bezpieczna Wyprawa. Podjęcie współpracy z zakładem ubezpieczeń w zakresie sprzedaży polis turystycznych to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju Banku. Nowa linia biznesowa ma na celu zwiększenie portfolio usług, a co za tym idzie zapewnienie Klientom wygody i satysfakcji poprzez oferowanie coraz bardziej kompleksowego wachlarza produktów.
17.05.2019
Getin Noble Bank podpisał umowę najmu z Ghelamco Poland, właścicielem The Warsaw HUB - nowopowstającego obiektu na warszawskiej Woli. Zmiana siedziby związana jest ze zbliżającym się terminem zakończenia najmu obecnej siedziby Banku w Warszawie. Nowa umowa została podpisana na siedem lat, a przeprowadzka zaplanowana jest na drugą połowę 2020 roku.