Bankowość prywatna Getin Noble Banku niezmiennie z najwyższymi notami

02.03.2020

Wysoka jakość usług private banking, dostępnych w Getin Noble Banku, dziewiąty rok z rzędu otrzymuje najwyższą ocenę w prestiżowym ratingu „Forbesa”. Bank został doceniony za bogatą  i oryginalną ofertę, która odpowiada na potrzeby najzamożniejszych klientów. Propozycja Noble Banku uplasowała się również na piątym miejscu w Polsce w rankingu private banking przygotowanym przez magazyn „Euromoney”.

 - To już kolejny rok dla Noble Private Banking z tym najwyższym wyróżnieniem i obecnością  w czołówce private banking w Polsce. To oznacza, że stale rozwijamy się, podnosimy jakość obsługi i oferty oraz, w co najmocniej wierzę, mamy unikalne umiejętności budowania relacji z klientami. – mówi Piotr Wawrzyniak, Dyrektor Departamentu Private Banking w Getin Noble Banku. - W tym roku znaleźliśmy się również w zestawieniu najlepszych ofert bankowości prywatnej przygotowanym przez brytyjski magazyn „Euromoney”. To, że jesteśmy obecni w tak elitarnym gronie, dodatkowo potwierdza, że nasza propozycja prezentuje najwyższy światowy poziom – dodaje.

 Noble Bank od wielu lat poszerza ofertę produktów oraz usług dodanych (we współpracy ze spółką Noble Concierge), korzystając przy tym z własnego doświadczenia, najlepszych wzorców bankowości prywatnej, a także z licznych rozwiązań dostępnych w grupie kapitałowej. W ostatnim czasie Bank skupił się szczególnie na jakości przedstawianej oferty, zapewnieniu profesjonalnej obsługi, nowych rozwiązaniach technologicznych. To właśnie te działania zagwarantowały, że ponownie uzyskał najwyższą ocenę w ratingu „Forbesa” usług private banking.  

Rating „Forbesa” kompleksowo porównuje rozwiązania finansowe dla najzamożniejszych Klientów, zestawiając informacje z kilkunastu banków. Efektem jest nadanie odpowiedniej liczby gwiazdek - maksymalnie pięciu. Pod uwagę brana jest także jakość obsługi, rozwiązania odpowiadające trendom rynkowym, rozwiązania technologiczne proponowane klientom. Oceniane są także usługi dodatkowe (np.: concierge), przywileje i korzyści dla posiadaczy kart kredytowych.

 Oferta Noble Banku po raz pierwszy znalazła się również w międzynarodowym rankingu przygotowanym przez magazyn „Euromoney”. Propozycja banku uplasowała się w zestawieniu na piątym miejscu w Polsce w głównej kategorii „Best Private Banking Services Overall”. Ocenie podlegały między innymi dane biznesowe, także w zakresie produktów i aktywów. Ranking magazynu Euromoney to przegląd najlepszych usług bankowości prywatnej, według regionu i obszarów usług. Przygotowywany jest w oparciu o głosowanie ekspertów z sektora bankowości prywatnej w danym kraju.